Ogłoszenia-Jarosławiec

Jarosławiec – ogłoszenia 14.08.2022 r.

1. Dziś 20 niedziela zwykła. Zbieramy ofiary na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
  2. W poniedziałek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msza św. tak jak w niedzielę o godz. 9.30. Na Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Zbierać będziemy dodatkowe ofiary na Caritas          Archidiecezjalną.
  3. W środę wspomnienie św. Jacka, pr.; w czwartek bł. Sancji Szymkowiak, dz.; w sobotę św. Bernarda, op. i dK.
  4. Pielgrzymów do Świętego Krzyża i w Bieszczady informuję, że wyruszamy z Koszut 22 sierpnia o godz. 6.00 i pojedziemy po uczestników do Słupi Wielkiej, Środy Wlkp i Jarosławca.

Jarosławiec – ogłoszenia 07.08.2022 r.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Dominika, pr.; we wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz. i m., patronki Europy; w środę św. Wawrzyńca, diak. i m.; w czwartek św. Klary, dz.
  3. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
  4. Pielgrzymów do Świętego Krzyża i w Bieszczady informuję, że wyruszamy z Koszut 22 sierpnia o godz. 6.00 i pojedziemy po uczestników do Słupi Wielkiej i Jarosławca.