Ogłoszenia-Jarosławiec

Ogłoszenia – Jarosławiec 24.01.2021r.

1. Dziś 3 niedziela zwykła. Niedziela Słowa Bożego. Zbiórka na Radio Emaus.
  2. W poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła, ap.
  3. We wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa , bpp. a w czwartek św. Tomasza z Akwinu, pr. i dK.
  4. W piątek zakończyliśmy tegoroczną kolędę w naszej parafii. Wyjątkowo odbywała się ona w kościele ze względu na pandemię. Bardzo dziękuję wszystkim za przyjście, wspólną modlitwę i ofiary składane przy tej okazji. Dziękuję też za przelewy na konto parafialne. Bóg Zapłać !
  5. 2 lutego w Święto Ofiarowania Pańskiego będzie poświęcenie świec dzieciom komunijnym na Mszy św. o godz. 16.00.
  6. Polecam prasę katolicką : „Przewodnik Katolicki”.

Ogłoszenia – Jarosławiec 17.01.2021r.

1. Dziś 2 niedziela zwykła. Dzień Judaizmu.
  2. W poniedziałek rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  3. We wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa a w czwartek św. Agnieszki, dz. i m.
  4. W czwartek Dzień Babci a w piątek Dzień Dziadka.
  5. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. Zbiórka na Radio Emaus.
  6. Zapraszam na Mszę świętą i wspólne kolędowanie mieszkańców Jarosławca. Na Mszy będzie specjalne błogosławieństwo rodzin a po Mszy będzie można zabrać wodę święconą aby pokropić nią mieszkanie. Będzie można złożyć ofiarę kolędową. Na kopercie proszę napisać nazwisko i adres. Proszę przynieść pojemniczek na wodę święconą.
  7. W piątek 22 stycznia zapraszam mieszkańców  mieszkań od numeru 32 do 39.
  8. Msza św. będzie odprawiona o godz. 19.00.
  9. Polecam prasę katolicką : „Przewodnik Katolicki”.