Ogłoszenia-Jarosławiec

Jarosławiec – ogłoszenia 23.01.2022 r.

1. Dziś 2 niedziela zwykła. Niedziela Słowa Bożego. Zbierać będziemy dodatkowe ofiary na Radio Emaus. Po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele w Koszutach będzie występ dawnego chóru kolegiackiego pod dyrygenturą Przemysława Piechockiego z koncertem kolęd.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego, bp i dK.
  3. We wtorek Nawrócenie św. Pawła, ap.
  4. W środę św. Tymoteusza i Tytusa, bpp. oraz Dzień Islamu.
  5. W piątek św. Tomasza z Akwinu, pr. i dK.
  6. W sobotę Msza św. zbiorowa.

Jarosławiec – ogłoszenia 16.01.2022 r.

2. W poniedziałek wsp. Św. Antoniego, op. oraz Dzień Judaizmu. W środę św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp., w piątek św. Agnieszki, dz. i m. oraz Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka.
  3. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  4. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. Zbierać będziemy dodatkowe ofiary na Radio Emaus.
  5. W przyszłą niedzielę 23 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele w Koszutach będzie występ dawnego chóru kolegiackiego pod dyrygenturą Przemysława Piechockiego z koncertem kolęd.
  6. W piątek 21 stycznia zapraszam na Mszę św. i wspólne kolędowanie do kościoła mieszkańców od numeru 26 do 39. Na Mszy będzie specjalne błogosławieństwo rodzin a po Mszy będzie można zabrać wodę święconą aby pokropić nią mieszkanie. Będzie można złożyć ofiarę kolędową. Na kopercie proszę napisać nazwisko i adres. Proszę przynieść pojemniczek na wodę święconą.