Ogłoszenia-Jarosławiec

Jarosławiec – ogłoszenia 01.08.2021 r.

2. W niedzielę 1 sierpnia od godz. 12.00 do poniedziałku godz. 24.00 we wszystkich kościołach parafialnych można dostąpić dla siebie lub zmarłego jeden raz odpustu zupełnego Porcjunkuli za pobożne nawiedzenie tegoż kościoła z równoczesnym zmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  3. W środę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, pr., patrona proboszczów a w piątek święto Przemienienia Pańskiego.
  4. W pierwszy piątek objazd chorych od godz. 9.00.
  5. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy dodatkowe ofiary na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
  6. W lipcu i sierpniu nie będzie w Jarosławcu sobotnich Mszy św. Msza św. będzie tylko w niedzielę o 9.30.
  7. Polecam prasę katolicką: „Przewodnik Katolicki”.
  8. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę: „Śladami św. Józefa”; Kalisz – Gołuchów 24 sierpnia 2021r. Cena 100 zł. Zapisy u ks. Proboszcza.

Jarosławiec – ogłoszenia 25.07.2021 r.

1. Dziś 17 niedziela zwykła. Po Mszy św. święcenie pojazdów z ok. wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców.
  2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP, w czwartek św. Marty a w sobotę św. Ignacego Loyoli, pr.
  3. W niedzielę 1 sierpnia od godz. 12.00 do poniedziałku godz. 24.00 we wszystkich kościołach parafialnych można dostąpić dla siebie lub zmarłego jeden raz odpustu zupełnego Porcjunkuli za pobożne nawiedzenie tegoż kościoła z równoczesnym zmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  4. W lipcu i sierpniu nie będzie w Jarosławcu sobotnich Mszy św. Msza św. będzie tylko w niedzielę o 9.30.
  5. Polecam prasę katolicką: „Przewodnik Katolicki”.
  6. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę: „Śladami św. Józefa”; Kalisz – Gołuchów 24 sierpnia 2021r. Cena 100 zł. Zapisy u ks. Proboszcza.