Ogłoszenia-Jarosławiec

Jarosławiec – 19.05.2024r.

1. Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego i koniec okresu wielkanocnego.
  2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła.
  3. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej oraz Dzień Matki.
  5. Nabożeństwa majowe w dni powszednie  o godz. 18.00 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30
  6. W ostatnim tygodniu sierpnia pojedziemy na pielgrzymkę na Dolny Śląsk. Chętnych proszę o   zgłaszanie się do proboszcza  (może jechać jeszcze 6 osób) a już zapisanych proszę o wpłatę pozostałej kwoty.

Jarosławiec – 12.05.2024r.

1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. We wtorek święto św. Macieja, ap. a w czwartek św. Andrzeja Boboli, pr. i m. patrona Polski.
  3. W czwartek 16 maja adoracja w int. Polski ze św. Andrzejem Bobolą w kościele św. Wawrzyńca w    Zaniemyślu. Rozpoczęcie Mszą o godz. 18.00,        zakończenie Apelem Jasnogórskim o 21.00.
  4. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego i koniec okresu wielkanocnego.