Ogłoszenia-Jarosławiec

Jarosławiec – ogłoszenia 26.11.2023 r.

 

 

  1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, oraz Światowy Dzień Młodzieży w diecezjach.
  2. Na dzisiejszą niedzielę 26 listopada zostały przeniesione uroczystości odpustowe ku czci         św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Koszutach. Sumę odpustową o godz. 12.00 odprawi i        kazanie wygłosi ks. Jacek Leśniewski proboszcz par. Św. Wawrzyńca w Zaniemyślu i dziekan   dekanatu Kórnickiego. Serdecznie wszystkich zapraszam do czynnego udziału !
  3. Na Mszy św. odpustowej zagra orkiestra a po Mszy zapraszam na mały poczęstunek przy kaplicy !
  4. W czwartek święto św. Andrzeja, ap.
  5. W pierwszy piątek objazd chorych od godz. 9.00.

Jarosławiec – ogłoszenia 19.11.2023 r.

 

 

  1. Dziś 33 niedziela zwykła. Światowy Dzień Ubogich.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, pr.; we wtorek    Ofiarowanie NMP; w środę św. Cecylii, dz. i m.; w piątek św. mm.      Andrzeja Dung-Lac, pr. i tow.
  3. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata oraz Światowy Dzień Młodzieży w diecezjach.
  4. Na przyszłą niedzielę 26 listopada zostały przeniesione uroczystości odpustowe ku czci          św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Koszutach. Sumę    odpustową o godz. 12.00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Jacek Leśniewski proboszcz par. Św. Wawrzyńca w Zaniemyślu i dziekan dekanatu Kórnickiego.
  5. Na Mszy św. odpustowej zagra orkiestra a po Mszy zapraszam na mały poczęstunek przy kaplicy ! Serdecznie wszystkich zapraszam !