Ogłoszenia Duszpasterskie

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Katarzyny i Najświętszego Serca Jezusowego w  Koszutach    

 

Strona int.: www.parafiakoszuty.pl       

Adres e-mail : kontakt@parafiakoszuty.pl

Konto nr : 88 1090 1418 0000 0000 4101 

 

Ogłoszenia Duszpasterskie 19.06.2022 r.

 

 1. Dziś 12 niedziela zwykła.
 2. W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. wieczornej a w niedzielę po Mszy o godz. 11.30. W czwartek na zakończenie oktawy, procesja do czterech ołtarzy przy kościele. Proszę te same grupy o ich przygotowanie. Po procesji dziewczynki sypiące kwiatki i ministranci   otrzymają słodkie upominki. W czwartek – zgodnie z miejscową tradycją – dokonamy aktu poświęcenia wianków.
 3. W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 4. W piątek 24 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Po Mszy św. O godz. 18.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła. Ze względu na uroczystość w piątek nie obowiązuje post.
 5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 6. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. a w niedzielę po Mszy o godz.11.30.
 7. Bardzo dziękuję za wszystkie składane ofiary i przelewy na konto parafialne.           Bóg Zapłać !
 8. Osoby, które zgłosiły się na pielgrzymkę na Święty Krzyż i w Bieszczady proszę o dokonanie wpłaty pozostałej części kosztów.
 9. Caritas Parafialna organizuje pierwszy „RYNECZEK PARAFIALNY” ! W ofercie: warzywa, owoce, placki, ciastka, pierogi, bukieciki   lawendowe, konfitury. Zapraszamy 25 czerwca 2022r. (16.00 – 20.00) przy kościele w Koszutach. Jeśli ktoś chciałby poszerzyć ofertę, to prosimy o  kontakt  508 955 731
 10. Zapowiedzi Przedślubne :
 11. Jakub Stanisław Rostek (Jelonek) i Zofia Fraś (Słupia Wielka)