Intencje Mszalne

Intencje Mszalne 23.- 29.01.2023r.

 

 Poniedziałek 18:00 Śp. Teresa i Bogdan Orwat – od Tadeusza Glaesera z synem

 

 Wtorek 18:00 Śp. Janina Bałęczna

 

 Środa 18:00 Śp. Teresa i Bogdan Orwat – od córki Ireny z rodz.

 

 Czwartek 18:00 Śp. Pelagia Połomska – od Caritasu

 

 Piątek

 

18:00 Śp. Teresa i Bogdan Orwat – od rodz. Sroczyńskich z Olszewa Dębiczka i Władysława Rozmiarka

 

 Sobota

 

   16:00 Zbiorowa: Śp. Mariola Szaroleta – od sąsiadów i znajomych z os. COBORU w Słupi Wielkiej;               Śp. Władysława Szaroleta – od sąsiadów i znajomych z os. COBORU w Słupi Wielkiej; Śp. Jan Przybylak – od cioci Eli z rodz.; Śp. Ks. Kan. Zenon Nowacki – od mieszkańców os. COBORU w Słupi Wielkiej;            Śp. Emilia Szymanowska, Hanna Czapik i Ks. Kan. Zenon Nowacki – od rodz. Kujawów i Wiesławy Dominas; Śp. Czesław i Radosław Świt, Helena i Franciszek Zaworscy; Śp. Teresa i Bogdan Orwat – od wnuczka Krzysztofa z rodz.; Śp. Maria Kujawa w 2 r. śm.; Śp. Cecylia Gabryś w r. śm.; Śp. Zofia Banaszak – od Renaty i Leszka Celka z rodz.;           Śp. Bogdan Adamkiewicz – od rodzin: Drapińskich, Skrzyckich, Chałupków i Zaworskich; Śp. Ignacy, Kazimiera i Bronisław Mydlarz

 

 Niedziela

 

  8:00 Śp. Ks. Kan. Zenon Nowacki – od mieszkańców Koszut Hub

 

 11:30 Śp. Florian Zych