Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Katarzyny i Najświętszego Serca Jezusowego w Koszutach

Konto nr : 88 1090 1418 0000 0000 4101 3904

Ogłoszenia Duszpasterskie 23.01.2022r.

1. Dziś 3 niedziela zwykła i Niedziela Słowa Bożego. Zbierać  będziemy dodatkowe ofiary na Radio Emaus. Po Mszy św. o godz. 11.30 w     naszym kościele będzie występ dawnego chóru kolegiackiego pod     dyrygenturą Przemysława Piechockiego z koncertem kolęd.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego,bp i dK.
  3. We wtorek Nawrócenie św. Pawła, ap.
  4. W środę św. Tymoteusza i Tytusa, bpp. oraz Dzień Islamu.
  5. W czwartki od godz. 17.15 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja w int. powołań.
  6. W piątek św. Tomasza z Akwinu, pr. i dK.
  7. W piątek nie będzie Mszy św.
  8. Bardzo dziękuję za wszystkie składane ofiary i przelewy na konto parafialne. Bóg Zapłać !
  9. Zapraszam w poniedziałek na Mszę św. i wspólne kolędowanie mieszkańców Koszut 69-25 i 63-96 . Na Mszy będzie specjalne      błogosławieństwo rodzin a po Mszy będzie można zabrać wodę    święconą aby pokropić nią mieszkanie. Będzie można   złożyć ofiarę kolędową. Na kopercie proszę napisać nazwisko i adres. Proszę    przynieść pojemniczek na wodę święconą.