Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Katarzyny i Najświętszego Serca Jezusowego w  Koszutach

Konto nr : 88 1090 1418 0000 0000 4101

Ogłoszenia Duszpasterskie 19.06.2022 r.

2. W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. wieczornej a w niedzielę po Mszy o godz. 11.30. W czwartek na zakończenie oktawy, procesja do czterech ołtarzy przy kościele. Proszę te same grupy o ich przygotowanie. Po procesji dziewczynki sypiące kwiatki i ministranci   otrzymają słodkie upominki. W czwartek – zgodnie z miejscową tradycją – dokonamy aktu poświęcenia wianków.
  3. W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. W piątek 24 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Po Mszy św. O godz. 18.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła. Ze względu na uroczystość w piątek nie obowiązuje post.
  5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  6. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. a w niedzielę po Mszy o godz.11.30.
  7. Bardzo dziękuję za wszystkie składane ofiary i przelewy na konto parafialne.           Bóg Zapłać !
  8. Osoby, które zgłosiły się na pielgrzymkę na Święty Krzyż i w Bieszczady proszę o dokonanie wpłaty pozostałej części kosztów.
  9. Caritas Parafialna organizuje pierwszy „RYNECZEK PARAFIALNY” ! W ofercie: warzywa, owoce, placki, ciastka, pierogi, bukieciki   lawendowe, konfitury. Zapraszamy 25 czerwca 2022r. (16.00 – 20.00) przy kościele w Koszutach. Jeśli ktoś chciałby poszerzyć ofertę, to prosimy o  kontakt  508 955 731
  10. Zapowiedzi Przedślubne :
  11. Jakub Stanisław Rostek (Jelonek) i Zofia Fraś (Słupia Wielka)

Intencje Mszalne 20. – 26.06.2022 r.

18:00 Śp. Wiesław Juskowiak – od Mariana Kucharskiego z rodz.

18:00 Śp. Danuta Pawlak – od rodz. Obiegałków, Stachowiaków i Szudrowiczów

18:00 Śp. Jan Wysocki, Czesław i Czesława Kaczmarek, Edmund i Cecylia Wysoccy

14:00 Śp. Aleksander Załęski – pogrzebowa

Śp. Mariusz Wawrzyniak i zm. Z rodz. Michałowskich i Gasińskich

18:00 Śp. Kazimierz Franciszkowski w r. śm.

Sobota 17:00

Śp. Władysława i Wincenty Sznura, Mariusz i Jan Wawrzyniak

08:00  Śp. Paweł Bandosz i zm. z rodz. Bandoszów, Stachowiaków i Szafraniaków

11:00 Śp. Roman Michalak – od kuzyna Jacka z żoną i dziećmi oraz Teresy i Tadeusza Juskowiaków