Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Katarzyny i Najświętszego Serca Jezusowego w Koszutach

Konto nr : 88 1090 1418 0000 0000 4101 3904

Ogłoszenia Duszpasterskie 23.01.2022r.

1. Dziś 3 niedziela zwykła i Niedziela Słowa Bożego. Zbierać  będziemy dodatkowe ofiary na Radio Emaus. Po Mszy św. o godz. 11.30 w     naszym kościele będzie występ dawnego chóru kolegiackiego pod     dyrygenturą Przemysława Piechockiego z koncertem kolęd.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego,bp i dK.
  3. We wtorek Nawrócenie św. Pawła, ap.
  4. W środę św. Tymoteusza i Tytusa, bpp. oraz Dzień Islamu.
  5. W czwartki od godz. 17.15 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja w int. powołań.
  6. W piątek św. Tomasza z Akwinu, pr. i dK.
  7. W piątek nie będzie Mszy św.
  8. Bardzo dziękuję za wszystkie składane ofiary i przelewy na konto parafialne. Bóg Zapłać !
  9. Zapraszam w poniedziałek na Mszę św. i wspólne kolędowanie mieszkańców Koszut 69-25 i 63-96 . Na Mszy będzie specjalne      błogosławieństwo rodzin a po Mszy będzie można zabrać wodę    święconą aby pokropić nią mieszkanie. Będzie można   złożyć ofiarę kolędową. Na kopercie proszę napisać nazwisko i adres. Proszę    przynieść pojemniczek na wodę święconą.

Intencje Mszalne 24 – 30.01.2022r.

Poniedziałek 18:00 W int. mieszkańców Koszut

Wtorek 18:00 Śp. Maria Sikora – od Urszuli i Leszka

18:00 Śp. Zofia Nowicka – od sąsiadów Banaszaków i Krystyny Karpińskiej

Czwartek 18:00 Śp. Michał Zbączyniak

Sobota 16:00 Zbiorowa: Śp. Longina Bandosz – od Jarosława z żoną, Martyny z mężem i Mateusza z żoną i dziećmi;

Śp. Jerzy Baika – od kuzynek: Iwony, Eli i Ewy z rodzinami

Śp. Zofia Nowicka – od bratowej Bronisławy z dziećmi

Śp. Mariola Bączyk – od brata Piotra z żoną i córkami

Śp. Włodzimierz Bartkowiak – od teściów i Leszka

Śp. Marta Kubiak w 1 r. śm.

Śp. Jan Nowak – od sąsiadów z bloku 17A

Śp. Henryka Olejniczak – od brata Jana z żoną i dziećmi

Śp. Marianna Nejman

8:00 Śp. Marta Chmiel – od Oleny i Władysława Góreckich

11:30 Śp. Maria Kujawa w r. śm.

Ogłoszenia-Jarosławiec

Jarosławiec – ogłoszenia 23.01.2022 r.

1. Dziś 2 niedziela zwykła. Niedziela Słowa Bożego. Zbierać będziemy dodatkowe ofiary na Radio Emaus. Po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele w Koszutach będzie występ dawnego chóru kolegiackiego pod dyrygenturą Przemysława Piechockiego z koncertem kolęd.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego, bp i dK.
  3. We wtorek Nawrócenie św. Pawła, ap.
  4. W środę św. Tymoteusza i Tytusa, bpp. oraz Dzień Islamu.
  5. W piątek św. Tomasza z Akwinu, pr. i dK.
  6. W sobotę Msza św. zbiorowa.

Jarosławiec – ogłoszenia 16.01.2022 r.

2. W poniedziałek wsp. Św. Antoniego, op. oraz Dzień Judaizmu. W środę św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp., w piątek św. Agnieszki, dz. i m. oraz Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka.
  3. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  4. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. Zbierać będziemy dodatkowe ofiary na Radio Emaus.
  5. W przyszłą niedzielę 23 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele w Koszutach będzie występ dawnego chóru kolegiackiego pod dyrygenturą Przemysława Piechockiego z koncertem kolęd.
  6. W piątek 21 stycznia zapraszam na Mszę św. i wspólne kolędowanie do kościoła mieszkańców od numeru 26 do 39. Na Mszy będzie specjalne błogosławieństwo rodzin a po Mszy będzie można zabrać wodę święconą aby pokropić nią mieszkanie. Będzie można złożyć ofiarę kolędową. Na kopercie proszę napisać nazwisko i adres. Proszę przynieść pojemniczek na wodę święconą.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Katarzyny i Najświętszego Serca Jezusowego w  Koszutach

Konto nr : 88 1090 1418 0000 0000 4101 3904

Ogłoszenia Duszpasterskie 16.01.2022r.

3. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  4. W czwartki od godz. 17.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja w int. powołań.
  5. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. Zbierać będziemy dodatkowe ofiary na Radio Emaus.
  6. Zapraszam na Mszę św. i wspólne kolędowanie poszczególne wioski naszej Na Mszy będzie specjalne błogosławieństwo rodzin a po Mszy będzie można zabrać wodę święconą aby pokropić nią mieszkanie. Będzie można   złożyć ofiarę kolędową. Na kopercie proszę napisać nazwisko i adres. Proszę przynieść pojemniczek na wodę święconą.
  7. W poniedziałek 17 stycznia zapraszam mieszkańców Słupi Wielkiej 1-6 i 24-25., we wtorek 18 stycznia mieszkańców Koszut 33-38, w środę 19 stycznia mieszkańców Koszut 39, 39A-40K i 31-32, w czwartek 20 stycznia mieszkańców Koszut 41A-51B, w piątek 21 stycznia mieszkańców Koszut 52-68A
  8. W przyszłą niedzielę 23 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30 w naszym kościele będzie występ dawnego chóru kolegiackiego pod dyrygenturą Przemysława Piechockiego z koncertem kolęd.

Intencje Mszalne 17.- 23.01.2022r.

Poniedziałek 18:00 W int. mieszkańców Słupi Wielkiej

Wtorek 18:00 W int. mieszkańców Koszut

18:00 W int. mieszkańców Koszut
Czwartek 18:00 W int. mieszkańców Koszut

Piątek 18:00 W int. mieszkańców Koszut

Sobota 16:00 Śp. Sylwester Jankowski

8:00 Śp. Włodzimierz Bartkowiak – od siostry Ilony

11:30 Śp. Zygmunt Fiksa – od chrześniaczki Asi z rodz.